Şişli Diş Hekimi

İstanbul Şişli ilçesinde iyi bir diş hekimi arayışına girmişseniz eğer burada hizmet veren ortodonti alanında uzman diş hekimi gamze yazıcı hakkında bilgileri bu yazıdan edinebilirsiniz.
…..

Gamze Yazıcı Kimdir?

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi diş hekimliği bölümünde tamamlamış olan Yazıcı, DUS sınavını 2013 senesinde kazanarak uzmanlık eğitimini almak adına Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde ortodonti alanında uzmanlık eğitimine başlamıştır.
…..
Eğitimi sonunda “Düşük doz lazer ve piezosizyon uygulamalarının molar distalizasyonu üzerine etkilerinin incelenmesi” konusunda yazdığı tezle eğitimini, “ortodonti uzmanı” unvanıyla tamamlamıştır.
…..
Şişli Diş Hekimi
Şişli Diş Hekimi

Gamze Yazıcı’nın Mesleki Tecrübeleri

Yine mesleki olarak gelişmeleri takip edip kendi alanında uzmanlığını korurken Kayseri’de yapmış olduğu üç yıllık bir ortodontistlik tecrübesi bulunmaktadır. Yaklaşık olarak dört senedir İstanbul’da mesleğini sürdüren Gamze Yazıcı ortodonti hastalarına hizmet vermektedir.
…..

Meslekli İlgi Alanları Nelerdir?

Gamze yazıcı ortodonti alanı içinde bulunan tedavilerin tümünü uygulayabilme yeteneğine sahipse de özel olarak uzmanlık ve ilgi gösterdiği kısımlar mevcuttur.
…..
İlgi gösterdiği tedaviler:
Şeffaf plaklarla uygulanan ortodonti
…..
  • Ayrılmış dişler
  • Çapraşık dişler
  • Sınıf 1 malokluzyonlar
  • Sınıf 2 malokluzyonlar
  • Sınıf 3 malokluzyonlar
  • Çenede oluşan problemler
  • Ortodontik malokluzyonlar
  • Gömülmüş dişler
…..
Şeklindeki tedaviler Gamze Yazıcı’nın özel olarak ilgilendiği, diğerlerinin yanı sıra uzmanlığının ve deneyiminin daha fazla olduğu ortodonti alanı tedavileridir.
…..

Verdiği Diğer Hizmetler

İstanbul şişli diş hekimi çalışanlarından olan Gamze Yazıcı tüm bu tedavilerin yanı sıra diğer diş tedavisi alanlarında da hizmet vermektedir. Bunlar genel diş ve diş eti bakımı, kanal tedavileri, 20’lik dişi çekimi, diş dolgusu, lokal anestezi operasyonu, kök kanal tedavisi operasyonu, ölçü randevuları, kemik grefti, botoks uygulaması, cerrahi ortodonti tedavisi, erken ortodonti tedavisi gibi tedavilerdir.
…..
…..
…..

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.
Gamze YAZICI olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayım, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.
Ayrıca beni instagram ‘dan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Şişli Diş Hekimi” te bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir