Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma dişlerde oluşan lekeler ve plakların tamamen ortadan kalkması adına mutlaka diş hekimine gidilmesi büyük bir önem taşır. Bu konuda özellikle destek sağlamak adına diş beyazlatma yöntemi gerçekleştirilir.

Dişlerde oluşan lekelerin en iyi çözüm beyazlatma işlemi olması sebebi ile buna önem veriyoruz. Son derece titiz çalışma göstermemizin dışında müşterilerimizin ne istediğini tam olarak kavrayarak çalışmamız gerçekleşiyor.

 

Diş Beyazlatma
Diş Beyazlatma

 

Diş Üzerinde Sarı Lekeler

Dişlerinizin üzerinde oluşan sarı lekelerin sebepleri arasında gazlı içecekler, alkol ve sigara bulunur. Elbette bunların dışında daha pek çok neden vardır. Bu konuda sıkıntı yaşayan kişiler bize danışarak gerekli olan teknikler hakkında detaylı bilgileri rahatlıkla alabilirler.

Son derece profesyonel şekilde çalışma gerçekleştirerek dişlerinizin üzerinde oluşan sarı lekeleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Güvenilir İstanbul diş kliniği arasında nadir bulunan adreslerden bir tanesiyiz.

 

Diş Temizleme

Dişlerinizi beyazlatırken tabii ki diş temizleme işleminin yapılması da gayet önemlidir. Dişlerde zamanla oluşan tartar temizlenmediği müddetçe kötü bir görünüme sebep olabileceği gibi ileri ki zamanlarda diş etini rahatsız edebilir.

Bizler de bu konunun önemini bilerek sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için güç sarf ediyoruz. Müşterilerimiz internet adresimiz üzerinden ulaşım gerçekleştirerek işlemler hakkında bilgileri inceleyebilirler.

 

Diş Beyazlatma Kaç Seans?

Diş beyazlatma işlemini yapmadan önce detaylı kontrol gerçekleştirerek dişlerinize hangi işlemi yapacağımızı planlıyoruz. Aşırı derecede rengi değişmiş olan dişler için daha uzun seans gerekirken az deforme olmuş dişlere az seans uyguluyoruz.

Müşterilerimiz kliniğe geldiklerinde ayrıca tertemiz ortam ile karşı karşıya kalacaklarına emin olabilirler. Sizlere her zaman steril ve profesyonel şekilde çalışma gerçekleştirdiğimiz için temizlik ile birlikte profesyonellik konusunda en iyi İstanbul diş kliniği arasında yer almayı hak ediyoruz.

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.
Gamze YAZICI olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayım, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.
Ayrıca beni instagram ‘dan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Diş Beyazlatma Diş beyazlatma dişlerde oluşan lekeler ve plakların tamamen ortadan kalkması adına mutlaka diş hekimine gidilmesi büyük bir önem taşır. Bu konuda özellikle destek sağlamak adına diş beyazlatma yöntemi gerçekleştirilir. Dişlerde oluşan lekelerin en iyi çözüm beyazlatma işlemi olması sebebi ile buna önem veriyoruz. Son derece titiz çalışma göstermemizin dışında müşterilerimizin ne istediğini tam […]